La Plage De Petit-Havre
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Eigen strand Strandtoegang | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
8-slaapkamer La Plage De Petit-Havre Le Gosier appartement is ook op 5 minuten lopen van de Anse a Jacques gesitueerd. Gasten kunnen gebruik maken van wifi, privé-autoparkeren, verhuur van fietsen en auto's.
Het Plage du bourg ligt op 4 km afstand van dit appartement en het Karaib Rider's Park bevindt zich op 4,1 km verderop. La Plage De Petit-Havre appartementen zijn gelegen op minder dan 300 meter van de stranden van Le Gosier. Dit appartement heeft een uitzich op de tuin en ook een ligging aan het strand op afstand van 3 km tot Plage de Saint-Félix.
Geniet van het comfort van een badkamer in La Plage De Petit-Havre appartement, dat met een haardroger is uitgerust. Daarnaast vindt u er een douche.
Deze accommodatie is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. DePetit Havre bushalte is binnen 5 minuten te voet vandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Anse Vinaigri4,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet22 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Autoverhuur
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand La Plage De Petit-Havre appartement.
Gasten van dit strand La Plage De Petit-Havre appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Plage du bourg, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Plage de Saint-Félix (3 km) en het Karaib Rider's Park (4,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf La Plage De Petit-Havre appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van La Plage De Petit-Havre appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om dit strand La Plage De Petit-Havre appartement te boeken?
De prijs van het boeken van dit strand La Plage De Petit-Havre appartement is $61. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in La Plage De Petit-Havre appartement?
La Plage De Petit-Havre appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door het appartement?
Gasten van het appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Beschikt dit strand La Plage De Petit-Havre appartement over een internetverbinding?
Ja, dit strand La Plage De Petit-Havre appartement is voorzien van wifi in de kamers. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar La Plage De Petit-Havre appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij La Plage De Petit-Havre appartement.